Rolniku! W ostatnim czasie pogoda Nas nie rozpieszczała. Fala przymrozków jaka przetoczyła się nad Polską w ostatni weekend spowodowała wiele dodatkowych problemów z kolejnością wykonywania zabiegów. Miejscami odnotowano  temperatury dochodzące nawet do – 9. 

Wschodzące buraki napotkały silne przymrozki i widać przebarwienia na żółty kolor co świadczy o silnym stresie. Rzepaki pochyliły swoje pąki kwiatowe, a łodygi popękały. Faktyczny stan zbóż i pozostałych upraw określimy za kilka dnia. Już dziś wiemy, że warto zainwestować w produkty biostymulujące i odżywki, które mają wzmocnić i pobudzić rośliny do szybkiej regeneracji. W Naszej szerokiej ofercie produktowej znajdziesz dla siebie odpowiedni produkt. Dobrze znane Asahi SL czy Tytanit, które w łatwy sposób można połączyć z wieloskładnikowymi nawozami krystalicznymi  marki Green G5 Synergia.     

Oferta powiększyła się o nowości takie jak Ino Boost bardzo silny biostymulator oddziałujący na części zielone roślin oraz Ino Korzeń, który działa regeneracyjnie i biostymulująco na system korzeniowy.  

Ino Boost:

  • aktywacja procesu fotosyntezy
  • zarządzanie turgorem roślin
  • wyższa aktywność hormonów wzrostu – auksyn
  • strategia antystresowa: regulacja ciśnienia osmotycznego oraz ochrona przed stresem związanym z nadmiernym promieniowaniem, suszą i zasoleniem gleby

Ino Korzeń:

  • rozwój systemu korzeniowego, a także jego odbudowa po zimie,
  • zwiększanie odporności upraw na stresy,
  • poprawa żyzności gleby

Chcesz poznać skuteczny sposób na błyskawiczną regenerację swoich upraw? Akcja REGENERACJA jest właśnie dla Ciebie, Pamiętaj ,że szybkie wznowienie wegetacji to sukces twojego zbioru.

W celu doboru skutecznych rozwiązań skontaktuj się z naszymi doradcami lub odwiedź Nas. Życzymy zdrowia! Pozdrawiamy!

ZADZWOŃ 61 44 46 734

Więcej informacji na temat produktów INO BOOST i INO KORZEŃzadzwoń 607 090 075 Łukasz Rutkowski